В селищі міського типу на Львівщині реконструюють школу за 92 мільйона

Школа розрахована на 250 учнів.

Дублянська селищна рада, Самбірського району, Львівської області оголошує тендер з реконструкції школи за 92 мільйона гривень.

Відповідний тендер розміщено на порталі Prozorro.

Мова йде про середню загальноосвітню школу I-III ст. на вул. Січ. Стрільців, 35 в смт. Дубляни, Самбірського району, Львівської області. Школа розрахована на 250 учнів. На реконструкцію передбачили 92 млн 313 тис. гривень.

У школі частково проводитимуть будівельні роботи із заміною фундаменту та стін. Між тим, хочуть провести теплоізоляцію, замінити покрівлю, вікна та двері, простелити нову підлогу, встановити сходи. В межах тендеру заплановано провести усі необхідні сантехнічні роботи, водопровід та каналізацію.

В закладі освіти також з’явиться блискавкозахист, заземлювач, пожежна сигналізація та оповіщення, а також новий спортивний інвентар, меблі та кухонне обладнання.

Згідно з умовами тендеру, аукціон з визначення переможця торгів має відбутися 20 травня, а з роботами підрядник зобов’язується завершити до кінця 2020 року.

Згідно з даними сайту Децентралізації, школа на вул. Січ. Стрільців, 35 – це єдиний загальноосвітній навчальний заклад в селищі. Окрім того, функціонує ще початкова школа (I-го ступеня). До слова, чисельність населення станом на 1 січня 2014 року становила 3190 осіб, з яких дітей шкільного віку було 213. На сайті open-school інформують про 197 учнів.

Окрім того, дані свідчать, що у 2016 році сумарний бюджет селища (власні ресурси та державна субвенція) становив 3 млн 170 тис. грн. Тож реконструкція школи за майже 100 млн грн – чималий удар по бюджету.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі