В Шевченківському Гаю відбувся забіг Union Run

Сімейний забіг, в котрому могли взяти участь усі охочі, зібрав близько 700 учасників.

5 жовтня, у Шевченківському гаю, пройшов 4-ий щорічний забіг Union Run. Сімейний забіг, в котрому могли взяти участь усі охочі, зібрав близько 700 учасників.

Учасники Union Run могли обрати дистанцію, що їм по силам: 10 кілометрів, 5 кілометрів, а також три та один кілометр для наймолодших учасників. «Union Run виховує справжніх спортсменів і для нас дуже важливо показати діткам приклад, що вони теж можуть брати участь у подібних заходах разом зі своїми батьками», – зазначили організатори забігу.

Серед партнерів та спонсорів забігу девелоперська компанія «Lev Development» та спортивно-розважальний комплекс «Спартак».

«Якщо ми кожен день будемо плавати, бігати, стрибати – то справді наша нація і діти будуть здоровішими. Ми маємо своїм прикладом показувати, що дозвілля можна проводити весело та з користю для здоров’я. Наша компанія підтримує такі заходи, адже бізнес повинен бути соціально орієнтованим», – зазначив Олександр Островський, керівник девелоперської компанії Lev Development.

Варто зазначити, Union Run – це один з найкращих способів з користю провести день з сім’єю та друзями, отримавши не тільки гарний настрій та користь для здоров’я, а й приємні сюрпризи і подарунки. Зокрема, усі учасники забігу отримали медалі, не залежно від зайнятих місць.

На території проводилась фото і відео зйомка, а для юних учасників була відкрита дитяча зона з аніматорами, де вони могли повеселитись зі своїми ровесниками. Зокрема, особливої атмосфери надавав музичний супровід, який піднімав настрій глядачам.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі