«В січні 2019 року року зростуть ціни на послуги водопостачання», – Уляна Горбата

Планові тарифи на 2019 рік для різних категорій споживачів зростуть від 35,7% до 46,3%.

У «Львівводоканалі» заявили, що у 2019 році зростуть ціни на послуги водопостачання та водовідведення.

Про це розповіла Уляна Горбата, начальник відділу зв’язків з громадськістю ЛМКП «Львівводоканал» в коментарі для «Львівської газети».

«Точна дата, коли зростуть тарифи – поки невідома, але ми прогнозуємо, що це станеться вже у січні нового року. Це пов’язано з тим, що процедура затвердження документів дуже довга», – пояснює вона.

Відповідно до поданих розрахунків планові тарифи на 2019 рік для різних категорій споживачів зростуть від 35,7% до 46,3%.

Згідно даних, для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері водопостачання та водовідведення (фактично це є юридичні особи або мешканці приватного сектору), ціна складатиме 18, 89 грн, для порівняння, зараз – 12,91 грн;

При цьому, для споживачів, які є суб’єктами господарювання у сфері водопостачання та водовідведення (це фактично мешканці багатоповерхівок, а також юридичні особи, які розташовані в багатоповерхівках) тариф зросте до 20,40 грн, а зараз – 14,04грн.

Уляна Горбата також пояснила причини зростання цін:«Коли ми говоримо чи є підстави для підняття тарифів на воду – так, вони реально є. На розрахунок тарифів впливає декілька складових. Передусім це є витрати на електроенергію, ціна на яку декілька разів зростала цього року. Витрати на всі решту матеріалів, зокрема, на паливо, труби, реагенти, податки».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі