В Трускавці побудують центр сприяння здорового способу життя

Центр буде створений на базі НВК «СЗШ№2-гімназія» в м. Трускавець.

В місті Трускавець на базі школи планують створити регіональний центр сприяння здорового способу життя

На днях на порталі публічних закупівель Prozorro з’явився тендер на будівництво регіонального центру сприяння здорового способу життя на базі НВК «СЗШ№2-гімназія» в м. Трускавець. Відділ освіти Трускавецької міської ради, який виступив замовником, пропонує попередню вартість робіт 36 298 972,80 грн.

На сайті Державного фонду регіонального розвитку минулого року зазначали, що для реалізації цього проекту необхідна сума 12 236,034 тис. грн, що викликає певні розбіжності між оголошеною вартістю тендеру у 36 млн. Цього ж року вирішили суму збільшити з метою додаткової реконструкції школи.

Інженер Ігор Дмитрович, який займався розробкою проекту, у коментарі журналісту ІА «Вежа» пояснив, що раніше був оголошений тендер, вартістю 29,3 млн. Однак компанії “Західатомбудсервіс”, яка виграла тендер, цих коштів виявилося недостатньо.  «Вони сказали, що їм мало, зробили корегування кошторисної частини – і тепер оголошено 37 мільйонів», – розповідає інженер.

Додав, що будуватимуть на базі гімназії додатковий корпус з новими класами включно з перекриттям родаху і утепленням фасаду.

Аукціон розпочнеться 20 вересня, а вже до 31 грудня планують закінчити всі будівельні роботи.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі