В Україні можуть з’явитися автоматизовані паркінги

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує внести зміни до ДБН «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» щодо можливості проектування автоматизованих гаражів для автомобілів в містах

Про це повідомив заступник міністра Лев Парцхаладзе, передає прес-служба відомства.

«Світ не стоїть на місці і поступово переходить на автоматизацію всіх можливих процесів. Наприклад, автоматизовані гаражі для автомобілів. Процес паркування на таких автостоянках відбувається автоматично, без участі водіїв. Такі стоянки займають менше простору, що дуже важливо, особливо в центральних районах великих міст. Тобто їх можна розміщувати там, де немає багато місця для звичайних або механізованих парковок», – сказав заступник міністра.

Парцхаладзе пояснив, що управління пристроєм для переміщення автомобілів і контроль його роботи в автоматизованих гаражах передбачається з приміщення диспетчерської.

При проектуванні автоматизованих гаражів потрібно передбачати доступ персоналу для технічного обслуговування на кожен ярус розміщення автомобілів і до кожного машино-місця.

Згідно із запропонованими змінами до ДБН автоматизовані гаражі можна прибудовувати до будинків за умови їх відділення протипожежною стіною 1-го типу. Крім цього, допускається передбачати підземні автоматизовані гаражі до 9-го поверху включно.

Нагадаємо, що в Україні вводять заборону на встановлення тимчасових споруд, рекламних і інших конструкцій на пішохідних зонах тротуарів при проектуванні вулиць.

категорії
Суспільство

Публікації по темі