В Україні поки що не будуть штрафувати власників єврономерів

Закарпатська митниця Держмитслужби інформує громадян щодо продовження терміну тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування.

Закарпатська митниця Держмитслужби інформує громадян щодо продовження терміну тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування.

Про це повідомляє Закарпатська митниця.

Причини. У зв’язку із збільшенням кількості звернень громадян, що надходять до Закарпатської митниці Держмитслужби щодо неможливості виконання зобов’язання про зворотне вивезення транспортних засобів особистого користування (далі – ТЗ) у зв’язку із установлення карантину Закарпатська митниця повідомляє наступне.

В Митниці просять осіб, відповідальних за дотримання режиму тимчасового ввезення, звертатися до митниці ввезення ТЗ із письмовою заявою на продовження терміну тимчасового ввезення.

Заяву слід подавати до настання визначеної дати зворотного вивезення.

У заяві обов’язково зазначити дані:

– Ваше прізвище, ім’я та по батькові;

– реєстраційний номер ТЗ, що був Вами ввезений;

– дату тимчасового ввезення ТЗ;

– пункт пропуску (митний пост), через який ввезено ТЗ;

– підставу для продовження терміну тимчасового ввезення ТЗ;

– адресу електронної пошти (e-mail) для зв’язку із Вами (або поштову адресу);

– контактний номер телефону (для оперативного зв’язку із Вами).

Документи, які потрібні:

  • скан-копія реєстраційних (технічних) документів на ТЗ;
  • скан-копія паспортних документів на підставі яких здійснювались митні формальності щодо ввезеного Вами ТЗ.

Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб.

Такі транспортні засоби не можуть використовуватися для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні, бути розкомплектовані чи передані у володіння, користування або розпорядження іншим особам.

Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування повинні бути вивезені за межі митної території України з дотриманням строків, установлених відповідно до вимог цього Кодексу, або поміщені у митні режими відмови на користь держави, знищення або руйнування чи можуть бути оформлені для вільного обігу на митній території України за умови сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі