В Україні реалізуються понад 50 інвестпроектів з модернізації комунальних підприємств на суму понад 3 млрд євро, – Геннадій Зубко

Сьогодні в 41 місті України реалізуються понад 50 інвестпроектів з модернізації комунальних підприємств на загальну суму понад 3 млрд євро.

Якісна комунальна послуга — це питання поваги до людини. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на Форумі «Від енергоефективності до енергонезалежності», який відбувся за участі Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, народних депутатів, представників профільних асоціацій і міжнародних партнерів.

Про це інформує “Урядовий портал”.

«Си зробили кроки до фінансового оздоровлення комунальних підприємств сфери ЖКГ: дали можливість реструктуризувати борги, накопичені до 2015 року, монетизували субсидії, дали доступ до кредитних ресурсів міжнародних організацій. І сьогодні в 41 місті України реалізуються понад 50 інвестпроектів з модернізації комунальних підприємств на загальну суму понад 3 млрд євро», – підкреслив Геннадій Зубко.

Виступаючи на форумі, Президент України Петро Порошенко наголосив, що житлово-комунальна послуга є базовою і найближчою до людини і якість цієї послуги – це не лише питання економіки та технологій, це питання рівня поваги до людини.

«Сьогодні перед нами стоїть три стратегічних завдання. Перше – це модернізація існуючої системи тепло- та водопостачання. Друге – формування інституту відповідального власника житла. І третє – це створення інструментів, за допомогою яких цей власник може дуже легко і доступно пройти шлях від власного енергозаощадження до державної програми енергоефективності», – зазначив Президент України.

За словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, якщо країна буде інвестувати в енергоефективність, то незабаром зможемо досягти нової якості послуг, а для людей вони стануть більш доступними. «Тому потрібно більше інвестувати в енергоефективність, енергонезалежність, перестати покладатись на нормативні витрати. Закликаю всіх: давайте формувати політику таким чином, аби стати енергоефективними та незалежними. Так ми досягнемо високих стандартів життя», – заявив Прем’єр-міністр України.

категорії
Суспільство

Публікації по темі