В Україні розпочались жнива

У всіх областях нашої країни розпочався сезон жнив.

Станом на 8 липня в усіх областях аграрії приступили до збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Так, намолочено 11,3 млн тонн зерна нового врожаю з площі 3,4 млн га

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики України.

Варто зазначити, що цьогоріч показники урожайності значно покращились відповідно до результатів минулого року. Про це йдеться на офіційному сайті Державної статистики України.

Загалом, уже зібрано 7,3 млн тонн пшениці, 3,6 млн тонн ячменю та 402 тис. тонн гороху із загальної площі полів близько 200 тис. га.

Додамо також, що надалі продовжується збирання озимого ріпаку, якого намолочено 1,1 млн тонн з площі 519 тис. га по всій Україні.

Крім того, аграрії 6-ти областей – Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Харківської та Івано-Франківської приступили до збирання жита, якого станом на цю дату намолочено 2 тис. тонн з площі 0,6 тис. га.

Аграрії 4-х областей – Дніпропетровської, Донецької, Миколаївської та Одеської розпочати збирання вівса, якого намолочено 1,5 тис. тонн з площі 1 тис. га. Повідомляє прес-служба Мінагрополітики України.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі