В Україні скоротилося споживання газу на 14%

Україна станом на березень поточного року спожила 12,6 млрд кубометрів газу.

Україна станом на березень поточного року спожила 12,6 млрд кубометрів газу (без виробничо-технологічних витрат), що на 14% менше за показники минулого року.

Про це повідомляє прес-служба Укртрансгазу.

“Українським споживачам усіх категорій з початку року і станом на березень 2019 року протранспортовано магістральними газопроводами 12,6 млрд кубометрів газу, що на 14% менше аналогічного показника 2018 року”, – йдеться у повідомленні.

При цьому загальне використання газу для виробничо-технологічних потреб операторів ГРМ, видобувних підприємств і Укртрансгазу збільшилося на 6% і становить 1,2 млрд кубометрів природного газу.

Нагадаємо, що з початку року обсяги транспортування газу територією України у порівнянні з минулорічним показником зросли.

“Обсяги транспортування газу територією України з Російської Федерації до європейських країн і Молдови з початку року становлять 29,3 млрд куб. м. Порівняно з аналогічним показником 2018 року транзитні обсяги збільшилися на 1,6 млрд куб. м, або на 6%”, – йдеться у повідомленні.

Що стосується імпорту, то всього за чотири місяці 2019 року в Україну імпортовано 2,4 млрд куб. м блакитного палива, що більше на 10% від аналогічного минулорічного обсягу.

категорії
Суспільство

Публікації по темі