В Україні створили Telegram-бот для аграріїв

Аграрії України об'єднає Telegram-бот, який покликаний створити єдиний інформаційний канал для тих, хто працює в аграрній галузі. 

Аграрії України об’єднає Telegram-бот, який покликаний створити єдиний інформаційний канал для тих, хто працює в аграрній галузі.

Презентація Telegram-боту відбулася вчора, 27 лютого, на XIII Міжнародному Форумі з розвитку фермерства Agroport West Lviv 2020.

Раніше усі сповіщення, запрошення та новини до аграріїв надходили через безліч месенджерів, програм та повідомлень, за якими було неможливо прослідкувати. Тепер комунікація аграріїв буде зручніша, адже саме для них в Україні створили Telegram-бот (Кращі аграрні практики). Цей інструмент покликаний вирішити одне з головних завдань — створення єдиного інформаційного каналу, хто працює або хоча б якось пов’язаний з аграрною галуззю. Що важливо, бот об’єднуватиме лише перевірених операторів.

Як повідомляє Agroport першими таку систему для спілкування отримають аграрії Львівської, Вінницької, Херсонської, Хмельницької, Харківської та Луганської областей.

“До нього приєдналося вже понад 200 читачів”, – зауважив Дмитро Титаренко, генеральний менеджер “Агропорт Україна”. За його ж словами приєднатися до каналу досить просто. Потрібно лише знайти канал через назву (Кращі аграрні практики)  або відсканувати спеціальний QR-код.  Після входу в чат натиснути Start в нижній частині екрану та обрати свій регіон.

Приєднавшись до каналу сільгоспвиробники матимуть змогу отримувати новини, пропозиції та запрошення виключно зі свого регіону. Розміщувати або ж додавати новини до каналу зможуть лише члени клубу, які пройдуть перевірку від YouControl.

Дмитро Титаренко також розповів під час презентації, що базовими принципами КАП є:

  • Валідація (лише перевірені учасники) та детінізація агробізнесу
  • Ефективна комунікація на регіональному, національному та міжнародному рівнях
  • Розвиток професійних міжрегіональних зв’язків
  • Вільний доступ до новітніх агротехнологій
  • Конкурентний внутрішній ринок товарів та послуг, підтримка експорту

Щоп’ятниці фермери отримуватимуть добірку регіональних новин за останній тиждень, а щонеділі — пропозицію спланувати тиждень з урахуванням  найближчих подій, тоді як щопонеділка — акційні пропозиції від компаній. Важливою функцією є також розділ “Загальні збори”, де учасники зможуть пропонувати рішення та голосувати за них. Як повідомив генеральний менеджер “Агропорт Україна” присутня буде також функція AgroSOS – це можливість для учасників клубу довести до відома про надзвичайні ситуації або події.

Варто також зазначити, що до кінця цього року  Telegram-бот консолідує учасників агроринку з усієї України.

Нагадаємо, вчора у Львові відбувся XIII Міжнародний Форум з розвитку фермерства Agroport West Lviv 2020.  За період проведення форуму на стратегічних сесіях піднімались питання підтримки малого та середнього бізнесу, інвестиційного клімату агропромислового комплексу та  впровадження стабільного розвитку на регіональному розвитку.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі