В Україні відкрили першу школу за принципами Нового Освітнього Простору

До школи ходитимуть 630 школярів у Луцьку.
Луцький ліцей №27 став першою сучасною школою на Волині, відкритою в рамках проекту «Новий Освітній Простір». Зараз вже понад 300 шкіл та дитсадків по Україні активно впроваджують його принципи.

Про це інформує Урядовий портал.

«630 школярів у Луцьку точно хочуть ходити до цієї школи! Інтерактивні дошки, комп’ютери та мультиборди з виходом в інтернет, просторі теплі класи зі зручними меблями, зали і майданчики для спорту та ігор – ось що робить школу привабливою в очах школярів. Саме таким зробили Луцький ліцей №27», – повідомив Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Будівлю Луцького ліцею не могли добудувати близько 7 років і нарешті відкрили у вересні на початку навчального року 2018/2019. У закладі зробили кольоровий та стильний внутрішній дизайн, цікавий мотивуючий простір, щоб діти хотіли навчатися, збудували басейн, встановили сучасне навчальне обладнання та влаштували безбар‘єрний простір для дітей з інвалідністю.

Довідка

Новий Освітній Простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4-ма основними принципами: енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір, безбар‘єрність.

Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в «Новій Українській Школі». Проект ініційований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.

категорії
Суспільство

Публікації по темі