В Україні відкрито Мережу енергоефективності виробників будматеріалів

У рамках Мережі підприємства зможуть впроваджувати енергоефективні заходи, обмінюватися досвідом та отримувати кваліфіковану експертну підтримку.У рамках Мережі підприємства зможуть впроваджувати енергоефективні заходи, обмінюватися досвідом та отримувати кваліфіковану експертну підтримку.

За підтримки Уряду Німеччини в Україні відкрито Мережу енергоефективності виробників будматеріалів.

Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

До Мережі увійшло 14 компаній у сфері виробництва будматеріалів, зокрема ПрАТ «Бетон Комплекс», завод залізобетонних виробів ПрАТ «ДБК-4» та інші. У рамках Мережі підприємства зможуть впроваджувати енергоефективні заходи, обмінюватися досвідом та отримувати кваліфіковану експертну підтримку.

У результаті співпраці підприємства можуть оптимізувати свої енерговитрати та стати більш конкурентоздатними як на українському, так і на іноземному ринках.

«Крім цього, чим більше буде успішних енергоефективних виробників будматеріалів, тим більшим буде ринок високоякісних матеріалів, у тому числі для термомодернізації житлових будинків, а також дитсадків, лікарень та інших бюджетних установ», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Нагадуємо, що в Україні, за підтримки Уряду Німеччини та Держенергоефективності, вже впроваджено 2 Мережі енергоефективних підприємств перша мережа у Львові об’єднує 11 підприємств різних галузей, друга мережа у Києві – 12 хлібопекарських підприємств.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі