В Україні відкривають два бізнес-інкубатори, – МОН

У них надаватимуть менторську підтримку стартапам.

На базі вишів Києва та Харкова створять бізнес-інкубатори. У них надаватимуть менторську підтримку стартапам, а також пояснюватимуть, як їх просувати на іноземних ринках. Презентація платформ відбулась учора, 2 квітня 2019 року, в Американському домі в Києві.

Про це інформує прес-служба Міністерства освіти і науки України.

“Створення таких осередків є дуже важливою умовою для розвитку інновацій. Адже, по-перше, тут винахідники зможуть працювати над удосконаленням ідей, а, по-друге, – заручитися допомогою досвідченого ментора, який надасть фахову оцінку розробці та підкаже, як її масштабувати. Я дякую Американському дому, проекту USAID та університету Cornell США за впровадження цієї ініціативи тут, в Україні” – зазначив Роман Греба, заступник Міністра освіти і науки.

Майбутні бізнес-інкубатори працюватимуть у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та Харківському національному університеті ім. В. Каразіна.

Бізнес-інкубатори допомагатимуть авторам спрогнозувати, чи знайдуть вони інвесторів для проекту, радитимуть, як раціонально розподілити обов’язки у команді або адаптувати продукт до потреб потенційних споживачів. Важливо, що інкубатори будуть відкритими для дослідників різного віку та з різних регіонів.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що стартап People.ai, який займається розробкою платформи для відділу продажів на базі штучного інтелекту, залучив 30 млн доларів в рамках раунду фінансування серії В.

Групу інвесторів очолив фонд Andreessen Horowitz. Також до фінансування долучились поточні інвестори стартапу – Lightspeed Venture Partners, GGV Capital і Y Combinator.

Засновник People.ai Олег Рогінський поділився, що половину залучених коштів стартап витратить на комерційну експансію і залучення нових клієнтів. Наразі серед клієнтів People.ai є такі компанії, як Lyft, Palo Alto Networks і New Relic.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі