В Україну почне літати ще один європейський лоукостер

Рейси будуть виконувати з Відня до Києва п'ять разів на тиждень.
Джерело: Авіакомпанія Laudamotion

З 1 лютого 2019 року в Україні почне літати лоукостер Laudamotion. Авіакомпанія, заснована триразовим чемпіоном Формули 1 Нікі Лаудою, контролюється ірландською Ryanair.

Про це інформує видання Lowcostavia.com.

Рейси будуть виконувати з Відня до Києва п’ять разів на тиждень: у понеділок, вівторок, середу, четвер і суботу.

Квитків поки що не продають, але ціноутворення Laudamotion схоже на Ryanair. Квитки на нові рейси в Штутгарт, які теж відкриваються з 1 лютого, продають від 10 євро в один бік.

У ціну квитка входить перевезення двох одиниць ручної поклажі. Меншу (до 35x20x20 см) можна взяти зі собою на борт, а велику (до 55x40x20 см) безкоштовно здати в багажний відсік перед посадкою. За окрему плату можна взяти на борт літака обидві ручні поклажі.

Авіакомпанія Laudamotion розпочне польоти в Україну і з’єднає прямим рейсом Київ та Відень. Окрім сполучення у Київ лоукост відкриє рейси з Відня у Марракеш (Марокко), Штутгарт (Німеччина), а також на грецькі курорти Іракліон, Родос, Кос, Корфу, Міконос та Закінтос.

Довідка: Laudamotion – австрійська лоукост авіакомпанія заснована в березні 2018 року Нікі Лаудою. Штаб-квартира знаходиться у Відні, авіакомпанія обслуговує 49 маршрутів у 18 країнах. У 2018 році Laudamotion і Ryanair оголосили про партнерство, згідно з умовами якого Ryanair отримав 75% акцій австрійської компанії.

Нагадаємо, 30 жовтня повідомляли, що у Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького відбулося відкриття нового рейсу Краків-Львів-Краків, лоукост-компанії “Ryanair”.

Зазначали, 29 жовтня відбулося відкриття нового рейсу Вільнюс-Львів-Вільнюс, компанії “Wizzair”. Окрім рейсу до Вільнюса, компанія “Wizzair” відкриває іще 3 нових маршрути. Наступні рейси дозволять львів’янам відвідати з Братиславу, Франкфурт-Хан, та Копенгаген. Загалом, станом на сьогодні “Wizzair” має 10 напрямків оголошених зі Львова і займає 2 місце за перевезенням пасажирів після МАУ.

Що важливо, 4 нових напрямки “Wizzair” та 5 – “Ryanair” – рекордна кількість нових рейсів за сезон для Міжнародного аеропорту “Львів”.

категорії
Суспільство

Публікації по темі