В Уряді розповіли про плани Медичної реформи у 2019 році

У 2019 році виділили майже 1 млрд грн, щоб запустити пілотні проекти з екстреної медицини в 5 областях та Києві.

У 2019 році Уряд продовжить реформу первинної ланки. Уже більше, ніж 24 млн українців підписали декларації зі своїми лікарями.

Про зміни, які чекають українців у 2019 році розповів Володимир Гройсман, Прем’єр-Міністр України на своїй сторінці у Facebook.

Реформа екстреної медицини. У 2019 році виділили майже 1 млрд грн, щоб запустити пілотні проекти в 5 областях та Києві. Придбають нові “швидкі”, обладнання, проведуть навчання лікарів та підвищать їм зарплату.

З 1 липня 2019 року запровадять 54 безкоштовні аналізи та дослідження за направлення лікаря. Серед них 20 аналізів, 6 видів УЗД, 4 види біопсії, мамографія, операції одного дня та інше.

Розбудова мережі кардіоцентрів, оснащених сучасними ангіографами. За допомогою цього обладнання рятується життя тисяч людей, які страждають на серцево-судинні захворювання. З 2017 по 2019 рік уряд виділяє гроші на придбання ангіографів, за три роки з’явиться 39 нових кардіоцентрів.

Продовжать програму “Доступні ліки” . Зараз у програмі є 261 препарат для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми чи діабету ІІ типу. Виписано близько 31 млн рецептів. І українці, які мають хронічні захворювання, зможуть отримати життєво необхідні препарати безкоштовно або з невеликою доплатою.

категорії
Суспільство

Публікації по темі