В заповіднику “Тустань” реставрують «Хату у Глубокім»

У селі Урич Сколівського району планують реставрацію історичної будівлі за 1,5 млн грн.

Комунальний заклад Львівської обласної ради “Адміністрація державного історико-культурного заповідника “Тустань” став тендерним замовиком на реставрацію «Хати у Глубокім» у селі Урич Сколівського району.

Інформація з’явилася на порталі Prozorro.

Згідно тендерної документації, будівлю центру локальної історії повністю реставрують до кінця 2019 року за очікуваною вартістю 1,5 млн грн.

Виконавець має провести демонтажні роботи, влаштувати пароiзоляцiю, укріпити пошкоджені конструкції стін, встановити нові вікна та двері, налагодити електропостачання, встановити нові освітлювальні прилади, прокласти трубопроводи та забезпечити необхідне опалення. Крім цього передбачено придбання п’яти нових меблів та забезпечення благоустрою території.

Переможця оберуть після аукціону, який має відбутися 3 жовтня. Серед основних критеріїв вибору замовник зазначає пріоритет у 70 % – ціна, 20 % – якість та 10 % кваліфікація виконавців.

Також акцентує на тому, що техніка мусить відповідати ресурсній відомості, визначеній у кошторисі, а вік основних механізмів не повинен перевищувати 5 років.

Довідка: культурний центр «Хата у Глубокім» знаходиться в автентичній дерев’яній бойківській хаті, яку заповідник пристосував під культурно-громадський центр в селі Урич. Це місце зустрічей громади та проведення майстер-класів з народних ремесел. З серпня 2016 тут діє виставка «Непотріб? Історія Урича в предметах і зображеннях».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі