В заповіднику «Тустань» встановлять обладнання для обслуговування відвідувачів

Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань" замовить обладнання для розрахунку та інформування туристів. 

Комунальний заклад Львівської обласної ради “Адміністрація державного історико-культурного заповідника “Тустань” замовить обладнання для розрахунку та інформування туристів.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro.

Обладнання для проведення розрахунково-касового та туристично-інформаційного обслуговування відвідувачів комунального закладу Львівської обласної ради «Адміністрація державного історико-культурного заповідника «Тустань» обійдеться приблизно в 400 тисяч гривень.

Гарантійний термін на товар та гарантійне обслуговування має становити не менше 12 місяців. Варто зауважити, що підрядник має надати довідку в довільній формі, що має містити відомості, що товар не був попередньо вживаний. Аукціон щодо тендеру розпочнеться 13 листопада, встановити обладнання мають до кінця листопада.

Варто нагадати, що зараз у Сколівському районі тривають роботи з ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141519 Урич – Тустань. Ця автодорога веде до Державного історико-культурного заповідника “Тустань”.  Роботи виконуються за рахунок коштів обласного бюджету та Державного дорожнього фонду. Вартість складає 6 мільйонів 200 тисяч гривень, роботи проводить ДП Екранбуд ТзОВ “Екран”.

Довідка

Державний історико-культурний заповідник «Тустань» — утворений постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1994 року з метою збереження та раціонального використання наскельного міста-фортеці Тустань біля с. Урич Сколівського району Львівської області.

Місто-фортеця Тустань існувало на урицьких скелях впродовж IX – XVI ст. Це був стратегічний пункт карпатської лінії оборони, що поєднував у собі митницю, адміністративний та військовий центр. За технологією будівництва фортеця не має відомих аналогів у світі. До наших днів дерев’яна забудова не збереглася, проте збереглося понад 4 тис. пазів та врубів, у які вкладалося дерево при будівництві. Їх система дозволила науковцям з високою достовірністю відтворити зовнішній вигляд фортеці Тустань.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі