Великі платники заходу сплатили 1,3 мільярда гривень ЄСВ та 312 мільйонів гривень ПДФО

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, платниками сплачено на 126 мільйонів гривень ПДФО більше.

У Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС відбили підсумки повноти надходжень єдиного соціального внеску та податку з доходів фізичних осіб за І квартал 2019 року.

Про це інформує прес-служба Львівської облдержадмінінстрації.

З початку року від великих платників, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ДФС, надійшло 1,3 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 159 мільйонів більше, ніж очікувалось. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 393 мільйони гривень.

Традиційно найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету серед податкових платежів є податок на доходи фізичних осіб. За три місяці 2019 року представники львівського бізнесу перерахували 312 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. З цієї суми 234 мільйони гривень (75% від загальних надходжень) спрямовано до місцевого бюджету Львова, а 78 мільйон гривень (25%) – надійшло до державного бюджету.

Відтак, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, платниками Львівського управління Офісу ВПП ДФС сплачено на 126 мільйонів гривень ПДФО більше.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі