Великомостівський геріатричний пансіонат приховав реальні витрати у звіті Львівській обласній раді

Великомостівський геріатричний пансіонат приховав свої реальні витрати, зокрема на продукти харчування, занизивши їх вартість на понад 200 тисяч гривень.

У звіті про використання коштів, котрий був наданий Львівській обласній раді, Великомостівський геріатричний пансіонат приховав свої реальні витрати, зокрема на продукти харчування, занизивши їх вартість на понад 200 тисяч гривень.

Відповідний звіт Великомостівським геріатричним пансіонатом був наданий на виконання розпорядження заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка,  після робочої наради в Підбужському геріатричному пансіонаті.

Зокрема у звіті було вказано, що у 2018 році з 1 січня до 17 липня на продукти харчування було витрачено 397,2 тис грн.

Втім за підрахунками, на основі даних пошуково-аналітичної системи «007», сума витрат на продукти з початку року склала понад 600 тис грн.

Зокрема у зазначений період пансіонат витратив на м’ясо – 155,8 тис грн, крупи понад 33 тис грн, на рибу понад 84 тис грн, ковбасні вироби – понад 21 тис грн,   молочні вироби – 13,9 тис грн, сир кисломолочний – 10,4 тис. грн, твердий сир – 11,6 тис. грн.

Варто також зазначити, що окрім витрат на продукти харчування, у звіті були занижені суми витрат на придбання господарських товарів – замість 7,0 тис грн, як це зазначено у звіті, було витрачено 11,3 тис грн, та на медикаменти – замість вказаних у звіті 1,2 тис грн було витрачено 12,9 тис грн.

фото – Засідання робочої групи у Підбужському геріатричному пансіонаті

Нагадаємо, як зазначив Володимир Гірняк, після робочої наради в Підбужському геріатричному пансіонаті, усі керівники усіх комунальних геріатричних установ в найкоротший термін повинні надати детальний фінансовий звіт щодо використання коштів.

«Ми ставимо питання, щоби наші пансіонати у Великих мостах та Львові бодай трохи нагадувати Підбужський пансіонат, де літні люди справді живуть у достойних умовах. На моє глибоке переконання, 70% залежить від керівника. Є багато запитань», – зазначив Володимир Гірняк.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі