Верховна Рада розслідуватиме розкрадання у ЗСУ з 2004 року

Засідання слідчої комісії щодо розкрадання і підриву обороноздатності України у 2004-2017 роках відбудеться 14 березня.

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради розслідуватиме факти розкрадання у ЗСУ, починаючи з 2004 року. На перше засідання комісії запрошені колишні посадовці оборонної сфери.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Засідання слідчої комісії щодо розкрадання і підриву обороноздатності України у 2004-2017 роках відбудеться 14 березня у приміщенні Комітету з питань національної безпеки і оборони.

На засідання запрошені колишній міністр оборони Юрій Єхануров, колишній в.о. міністра оборони Валерій Іващенко та колишній начальник генштабу Іван Свид.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що збитки державних підприємств у справах, які розслідує Національне антикорупційне бюро України, перевищують 18 млрд гривень.

“Розмір збитків державних підприємств у справах, розслідуваних НАБУ, перевищує 18 млрд грн. Ця сума набагато перевищує транші, які ми отримуємо від Міжнародного валютного фонду”, – підкреслив він.

Глава НАБУ зазначив, що існують “дуже цинічні схеми”. Для прикладу він навів справу про розкрадання коштів колишніми службовцями держпідприємства “Укркосмос”.

категорії
Суспільство

Публікації по темі