Відбулася IX церемонія-нагородження «Люди Львова»

У номінації «Девелоперська компанія» за версією журналу перемогу здобула «Lev Development».

4 жовтня відбулась щорічна церемонія-нагородження «Люди Львова», яку вже традиційно організовує журнал «Ріа-Україна». У номінації «Девелоперська компанія» за версією журналу перемогу здобула «Lev Development».

Номінації IX щорічної церемонії-нагородження «Люди Львова» стосувалися успішних підприємців, представників медіа-бізнесу, благодійників, а також політиків і громадських діячів. Серед основних номінацій визначали «Ресторатора року», «Відкриття року», «Компанія року», «Дистрибьютор року» та «Девелоперська компанія року».

Зокрема, у номінації «Девелоперська компанія» нагороду вручили співзасновнику компанії «Lev Development» Олександру Островському. «Перш за все, нагорода для нас – це відзначення результатів діяльності нашої команди, яка працює для того, щоб створювати кращі об’єкти нерухомості для львів’ян, для всіх клієнтів», – зазначив Олександр Островський.

Засновник компанії подякував за нагороду та наголосив, що це заслуга всієї команди. «Я дуже вдячний нашій величезній команді «Lev Development» за цю важку працю, яку вони роблять кожного дня, тож в першу чергу, це відзнака для них», – розповів Олександр Островський.

Також він додав, що «компанія цілеспрямовано рухається вперед, а також уважно ставиться до тих проектів, які розвиває. «Звичайно, ми сподівалися на цю нагороду адже з надією людина може багато досягнути, і тільки надія дає нам натхнення рухатися вперед», – наголосив Олександр Островський.

Варто додати, що компанія «Lev Development» зробила подарунок ведучій церемонії Катерині Осадчій, яка вже третій рік поспіль приїздить до Львова вручати нагороди успішним львів’янам. «Компанія «Lev Development» сьогодні подарувала Катерині Осадчій сертифікат на суму 100 тис грн, який вона зможе пред’явити у відділі продажів «Lev Development» і отримати знижку на цю суму на будь-який об’єкт нерухомості. Ми дійсно хочемо, щоб вона стала корінною львів’янкою і приїжджала до Львова як до себе додому», – розповів Олександр Островський.

Також додає, що компанія на сьогодні розробляє нові цікаві проекти, про які згодом планує повідомити громадськість. «У наших архітекторів і в цілої команди, яка працює над розвитком і креативом, наразі є багато цікавих задумок, які, в найближчому майбутньому будуть реалізовані, і ми всіх ознайомимо з нашими планами», – зазначає співзасновник компанії.

Зазначимо, церемонія-нагородження пройшла в готельному палацово-парковому комплексі Edem Resort Medical & SPA.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі