Відділ культури Пустомитівської РДА вдруге оголошує тендер з капітального ремонту Народного дому

Очікувана вартість виконання робіт становить 2 мільйона 385 тисяч гривень.

У мікрорайоні с.Лісневичі Пустомитівського району Львівської області проведуть капітальний ремонт Народного дому №2 за понад 2 мільйона гривень.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно з технічним завданням, у с.Лісневичі Пустомитівського району проведуть капітальний ремонт внутрішніх приміщень Народного дому №2. Під час капітального ремонту підрядник демонтує старі віконні та дверні коробки з встановленням нових, улаштує ламінатні покриття з шумогідроізоляцією. Окрім цього, облаштує балкон, сходи та стіни підвалів. У ході робіт проведуть монтаж світильників для LED-ламп та сигнальні ліхтарі з надписом «Вхід», «Вихід», «В’їзд», «Пiд’їзд».  Також підрядна організація прокладе трубопровід водопостачання, улаштує у Народному домі котел та пожежну сигналізацію.

Варто вказати, що гарантійний термін на виконані роботи становитиме 10 років з моменту здачі в експлуатацію.

Водночас зауважимо, що це вже друга спроба ремонту цього Народного дому. Попередньо 11 січня був оприлюднений перший тендер за тією ж вартістю й з тими ж умовами. До участі у торгах подалися троє учасників: ТзОВ “Будівельна компанія “Терон Девелопмент”, ПП “Арка-Львів” та ПП “Віоліка”. Усіх було відхилено замовником через “невідповідність пропозицій вимогам тендерної докмументації”.

До слова, за даними Youconrol, розмір статуного капіталу компанії “БК “Терон Девелопмент” становить 1 000 гривень, “Арка-Львів” – 500 гривень, “Віоліка” – взагалі нуль.

Додамо, що у коментарі до попереднього тендеру учасники запитували у замовника, чи має він бюджетне фінансування на оплату авансового платежу, на що той відповів, що поки немає, однак п.4.1 проекту договору про закупівлю таке право передбачене, тож при наявності таких надходжень перерахунок буде здійснено.

Що стосується нового тендеру, згідно тендерних умов, аукціон з визначення переможця розпочнеться 5 березня, тож до 4 березня компанії ще мають можливість подати свої пропозиції. Роботи планують завершити до кінця поточного року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі