Відремонтують вулицю Данила Апостола

Очікувана вартість робіт становить 33 мільйони 458 тисяч.

Львівське комунальне підприємство “Львівавтодор” замовило капітальний ремонт вулиці Данила Апостола (від будинку №9-А до вул. Північної) у промзоні “Сигнівка”.

Відповідний тендер оголосили на сайті публічних закупівель Prozzoro.

Як зазначено у технічному завданні, на проїжджій частині установлять бетонні та залізобетонні бортові камені, улаштують кілька шарів покриття, проведуть підготовчі, демонтажні та земляні роботи. Також нанесуть дорожню розмітку та встановлять 48 дорожніх знаків.

Очікувана вартість робіт становить 33 мільйони 458 тисяч, джерелом фінансування є кошти підприємства. Ремонт планують завершити до 28 травня 2021 року. Аукціон розпочнеться 30 вересня, учасники можуть подавати свої пропозиції до 27 вересня відповідно.

Додамо, тендер щодо ремонту Данила Апостола оголошували 9 серпня. Тоді мали відреставрувати частину від будинку №9-А до вул. Генерала В.Курмановича. Однак торги відмінили.

Причиною анулювання є подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Тоді ремонт оцінювали в 15 мільйонів 277 тисяч.

Варто зазначити, що на вулиці Данила Апостола розміщений регіональний сервісний центр МВС у Львівській області. До слова, цієї осені планували розпочати ремонт та реставрацію сусідньої вулиці Курмановича. Переоснащення вулиці, що сягає понад 2 км, здійснюватимуть до кінця 2020 року. Замінять дорожнє покриття та облаштування комунікацій. До інших завдань належить також заміна знаків, встановлення дорожньої розмітки тощо.

Варто додати, що вздовж вулиці планують оновити озеленення, згідно тендерної документації, зокрема висадити понад 2 тисячі дерев і кущів.

 

 

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі