Відсьогодні львів’яни за проїзд у громадському транспорті платитимуть більше

Усі перевізники забезпечили своїх водії квитками.

Пенсіонери та інваліди їздять безкоштовно у всьому громадському транспорті Львова, а для пасажирів, які оплачують за проїзд, передбачено квитки.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Від сьогодні, 1 лютого, пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3-ої групи їздять у Львові безкоштовно у всьому міському громадському транспорті. Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Також від сьогодні вступає в дію відкоригований тариф за проїзд на міських автобусних маршрутах. За інформацією управління транспорту ЛМР, усі перевізники забезпечили своїх водії квитками. Управління закликає пасажирів отримувати квитки після оплати проїзду.

«Попередньо було досягнуто домовленостей з приватними перевізниками щодо пільгового перевезення вище перелічених категорій. Відповідно місто буде компенсувати кошти, щоб ці люди могли безкоштовно їздити. Також інформуємо, що усі перевізники забезпечили водіїв квитками. На квитку вказаний перевізник маршруту і є нумерація квитків, тому заохочуємо пасажирів, які оплачують за проїзд, отримувати квитки у водія після оплати”, — повідомив Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту.

Нагадаємо, приватні перевізники припинили безкоштовне перевезення пенсіонерів за віком та інвалідів 3 групи з 20 січня 2018 року. Пільговий проїзд залишався лише у комунального перевізника АТП № 1.

Після проведення конкурсу постійні договори на перевезення були підписані 5 листопада 2018 року терміном на 5 років з ТзОВ «Міра і К», «АТП-14 630», ТзОВ «Фіакр Львів», ТзОВ «Успіх БМ» та ЛК АТП № 1.

Нагадаємо, раніше ІА «Вежа» повідомляла, що 25 січня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив вартість проїзду у громадському транспорті у розмірі 7 гривень.

Підвищення тарифів на проїзд із 5 гривень до 7 викликало дискусії у членів виконавчого комітету. Питання розглядали комлексно. “Запчастини здорожчали, мінімальна зарплата у розрахунку до державного бюджету за цей час двічі збільшувалася. Тож є нагальна потреба збільшення тарифів на проїзд”, – зазначили на засіданні.

Як пояснила на виконкомі, перевізники мають укладені договори на перевезення, якими передбачене оновлення автопарку на 35% до кінця 2019 і на 50 %до кінця 2020 року. Зазначають, що розрахунки тарифів були проговорені вже у вересня минулого року, а переговори з перевізниками вели з січня 2918 року, а домовленості досягли в новому році.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі