Відтепер через Viber можна оформити автострахування

Весь процес оформлення займає близько 5 хвилин.

ПУМБ надає можливість оформити через месенджер Viber страховий поліс ОСЦПВО (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів).

Про це повідомили на офіційній сторінці ПУМБ.

У повідомленні йдеться, що для оформлення полісу в меню банкінгу ПУМБ у Viber необхідно перейти в розділ «Автоцивілка (ОСЦПВО)». Далі потрібно внести дані паспорта, ІПН та інформацію про транспортний засіб. Весь процес оформлення займає близько 5 хвилин. Якщо поліс ОСЦПВО оформляє діючий клієнт ПУМБ, вносити дані паспорта та ІПН не потрібно – вони автоматично підтягуються з єдиної клієнтської бази ПУМБ. Проте дана опція доступна також для клієнтів інших банків.

«Цінність нашого сервісу полягає також у тому, що клієнту не потрібно відвідувати п’ять різних сайтів страхових компаній – ми зібрали всю необхідну інформацію в нашому банкінгу в Viber, щоб клієнт швидко та легко міг вибрати оптимальну пропозицію», – прокоментував директор департаменту по продуктах роздрібного бізнесу ПУМБ Дмитро Поліщук.

До п’ятірки провідних страхових компаній входять: АХА Страхування, АСКА, ВУСО, Арсенал Страхування, ІНГО.

Оформлення страховки через банкінг ПУМБ передбачає два варіанти: паперовий та електронний.

При оформленні паперового полісу він буде безкоштовно доставлений клієнтові на вказану адресу протягом 3-5 робочих днів. Оформивши електронний поліс, клієнт отримає його на e-mail одразу після оплати страхового платежу.

Як зазначили на сайті, оплата здійснюється через сервіс PayHub – у Viber приходить коротке посилання, перейшовши за яким потрібно ввести реквізити картки та оплатити поліс.

Крім цього, скориставшись сервісом для нагадування про закінчення терміну дії поліса ОСЦПВО, клієнту за тиждень до початку місяця у Viber прийде нагадування про закінчення терміну дії та пропозиція переоформити поліс.

Оформлення полісу ОСЦПВО через банкінг ПУМБ у Viber реалізовано на базі хмарної технології Corezoid та платформи Nextstep Solutions (EWA).

категорії
Суспільство

Публікації по темі