Відтепер кожен громадянин зможе стати “Таємним клієнтом” у сервісних центрах МВС

У рамках проекту громадяни зможуть оцінити роботу шести сервісних центрів МВС у Львівській області.

Таємним клієнтом зможе стати будь-яка людина під час візиту до сервісного центру МВС. В рамках проекту громадяни оцінюватимуть роботу шести центрів МВС у Львівській області.

Про це сьогодні, 18 грудня, під час брифінгу розповів Олександр Плашовецький, начальник регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.

За його словами, під час свого візиту громадяни зможуть оцінити: роботу адміністратора за інформаційною стійкою, адміністратора, який надав послугу, екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом), фахівця Експертної служби МВС, спеціаліста кол-центру Головного сервісного центру МВС. «Цей проект сервісні центри МВС України запроваджують перші серед усіх державних установ, які надають адмінпослуги і відповідно ми перші, хто реалізує цей проект у такому форматі», – зазначив Олександр Плашовецький.

Він пояснив, що таємним клієнтом може стати будь-яка людина під час візиту до сервісного центру МВС. Для цього необхідно детально ознайомитися з анкетою-відгуком та критеріями оцінки роботи сервісного центру МВС, відвідати сервісного центр та отримати реальну послугу, заповнивши та надіслати анкету-відгук.

«Якщо ви маєте на меті стати таємним клієнтом, вам достатньо попередньо зайти на сайт Головного сервісного центру МВС або ж на офіційний сайт регіонального сервісного центру МВС, де є розділ «Стань таємним клієнтом». Зайшовши в цей розділ, можна потрапити на сторінку, на якій розташована анкета. Познайомившись із цією анкетою, ви будете чітко знати, за якими критеріями можна оцінювати сервісні центри МВС», – пояснив він і додав, що анкета досить велика і складається з 48 питань.

До слова, в: м. Львів, м. Стрий, м. Новояворівськ, м. Дрогобич, м. Червоноград та м. Золочів.

Обіцяють, що усі відгуки та зауваження будуть опрацьовані в режимі реального часу, а результати проекту оприлюднять за місяць на сайті Головного сервісного центру МВС. Пізніше проект буде масштабовано по всій Україні.

Джерело: ІА “Вежа”

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі