Відтепер на порталі Prozorro.Продажі можна придбати дозволи на користування надрами

Щомісяця у системі буде виставлятись від 5 до 10 лотів.
Oil derricks are silhouetted against the rising sun at an oilfield in the capital Baku October 16, 2005. Azerbaijan is a predominantly Muslim state of about eight million people. The capital Baku is the starting point for a new oil pipeline to the West. NTRES REUTERS/David Mdzinarishvili NO SALES ALL ACCOUNTING FIRMS FROM DECEMBER 10, 2008 - DECEMBER 10 2009. FOR MORE INFORMATION, PLEASE CONTACT YOUR LOCAL SALES REPRESENTATIVE.

Сьогодні, 6 грудня, Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) опублікувала в системі Prozorro.Продажі перші 10 лотів, які згодом будуть виставлені на відкритих аукціонах.

Про це повідомили на офіційному сайті Держгеонадр.

“Надалі ми плануємо виставляти від 5 до 10 лотів щомісяця і це буде стосуватися не тільки нафтогазоносних ділянок, а й будуть різні родовища з різними корисними копалинами. В 2019 році ми плануємо провести більше 10 аукціонів онлайн”, – розповів Олег Кирилюк, т. в. о. Голови Держгеонадр.

Додамо, що це експериментальний проект, який буде тривати до 1 грудня 2019 року, після чого Держгеонадра має надати пропозиції щодо подальшого розвитку проекту.

Згідно з умовами пілотного проекту, участь у аукціонах зможуть взяти тільки ті компанії, які вже мають реєстрацію в Україні. Заяву на участь в аукціоні можна подати протягом 90 календарних днів.

Переможець торгів повинен буде виконати обов’язковий мінімальний перелік робіт з видобутку корисних копалин. У випадку невиконання цього переліку компанія буде позбавлена спецдозволу на законних підставах.

“Жорстка конкуренція у світі вимагає від України докласти максимум зусиль, щоб поборотися за інвесторів та зацікавити нашими пропозиціями ділянок. Переконаний, що запорукою успішного проведення нафтогазових аукціонів в Україні є їхня популяризація на міжнародній арені, а також ефективна комунікація з претендентами, до якої мають бути залучені найвищі державні особи”, – підкреслив Роман Опімах, виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України.

категорії
Суспільство

Публікації по темі