Відтепер передачу «СтопКор» транслюватимуть на телеканалі “ПравдаТУТ Львів”

Відтепер громадськість зможе дивитися програму розслідувань "СтопКор" на телеканалі "ПравдаТУТ Львів".

Телеканал “ПравдаТУТ Львів” підписав меморандум з організацією “СтопКор”, яка проводить викриття корупційних схем.

Про це сьогодні, 30 жовтня, під час прес-конференції повідомила Оксана Гнатишин, головний продюсер телеканалу “ПравдаТУТ Львів”.

“Відтепер громадськість зможе дивитися програму розслідувань «СтопКор» на нашому телеканалі «ПравдаТУТ Львів» щоп’ятниці та щонеділі о 23:30. Сьогодні ми підпишемо меморандум з обох сторін: з боку представників телеканалу і представників організації на Львівщині”, – повідомила Оксана Гнатишин.

Головним завданням співпраці «ПравдаТУТ Львів» та «СтопКор» є необхідність донесення правдивої інформації до аудиторії про неправомірні дії чиновників та інших діячів політичних та бізнесових груп.

Оксана Гнатишин також зазначила, що відповідне рішення не було спонтанним: представники телеканалу протягом двох місяців виїжджали на заходи, які організовувала організація «СтопКор», спілкувалися з активістами, дізнавалися детальніше про їх діяльність і, як наслідок, вирішили об’єднати сили для збільшення аудиторії глядачів.

Вона також додала, що телеканал “ПравдаТУТ Львів” є виключно незалежним каналом, що дозволяє їм передавати правдиву інформацію. Саме завдяки цьому, на її думку, вдалося долучитися до співпраці з подібною організацією.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі