Відтепер СЕТАМ може допомогти заволодіти майном збанкрутілих банків

Зареєструватися через СЕТАМ можна буде вже на цьому тижні.

В Україні продавати майно збанкрутілих банків та лоти «малої» приватизації будуть через Систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ).

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

“Державне підприємство “СЕТАМ” Міністерства юстиції України завершило подання документів та тестування для реалізації об’єктів малої приватизації та майна банків-банкрутів у системі державних аукціонів “Prozorro.Продажі”, – написали на сайті.

Відтепер СЕТАМ матиме низку функцій авторизованого майданчика Prozorro.Продажі. Серед основних функцій є реєстрація учасників (як продавців, так і покупців державного і комунального майна), надання послуг доступу до відкритих аукціонів, отримання комісії в разі перемоги зареєстрованого в системі продавця.

Учасники прозорих аукціонів зможуть реєструватись на аукціони в Prozorro.Продажі через СЕТАМ вже на цьому тижні.

“Це дуже важливий крок, адже система СЕТАМ відома продажем арештованого майна, а тепер зможе ще й працювати з активами державних і комунальних підприємств” – зазначив Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

За словами в.о. директора ДП “ Prozorro.Продажі” Олексій Соболев така співпраця дозволить збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів.

“Наш суттєвий досвід і найбільша в Україні база користувачів (більше 55 тисяч) допоможуть більш ефективно заробляти кошти для держави. Ми вже є першими у впровадженні Blockchain і проведенні земельних аукціонів. Тепер подивимося наскільки буде цікаво нашим користувачам майно банків-банкрутів та об’єкти малої приватизації”, – наголосив генеральний директор ДП “СЕТАМ” Віктор Вишньов.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі