Відтепер у Львові офіційно проводитимуть ямковий ремонт доріг

Така машина є першою в Україні та не має аналогів.

Виконком погодив затвердження нормативів на ліквідацію вибоїн асфальтобетонного покриття машиною SILKOT Blue.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 25 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

На розгляд комісії було запропоновано погодження кошторисних нормативів на розробку асфальтобетонного покриття машиною SILKOT Blue, яка була придбана цього року у чеської фірми.

Як зазначив під час доповіді Євген Калитич, в. о. директора ЛКП «Львівавтодор», така машина є першою в Україні та не має аналогів. «Ми зі спеціалістами, які нам її привезли, розробили спеціальні норми, за якими вона діє на наших дорогах. Вона працює за чеською новітньою технологією, коли тільки йдуть якісь зсуви асфальту, тріщини – вона вирівнює все», – розповів він.

Окрім того, він зауважив, що машина добре себе продемонструвала під час тестового режиму. «Ми замовили дослідження у науково-дослідного інституту, тепер будуть проводити розцінки роботи цієї машини. В тестовому режимі вона вже працювала, тобто люди навчені. Після цього рішення вона буде майже щоденно працювати, в залежності від погодних умов», – додав Євген Калитич.

Довідка

Машина ремонту доріг Silkot модифікацій Smart і Blue призначена для обробки і повторного використання відходів асфальту. Принцип в тому, що невелике місце, яке треба залити асфальтом, нагрівається опалювальними спіралями. Використовується матеріал або б/в, або після переробки разом з новим. Нагрівання матеріалу проводиться до 150 -160 °C без перепалювання старого асфальту.

Машина ремонту доріг SILKOT використовується для ремонту вибоїн та інших пошкоджень асфальтових покриттів і доріг. Гранулометричний склад і старість рецикльованого матеріалу приблизно відповідають гранулометричному складу і старості асфальту ремонтованої поверхні.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі