Військова частина А2615 обладнає навчальний клас віртуально-бойового простору

Закупити обладнання планують до 30 квітня поточного року.

Військова частина А2615 закупить обладнання для навчального класу віртуально-бойового простору за 2,1 млн грн.

Відповідний тендер розмістили на порталі публічних закупівівель Prozorro.

Військова частина планує закупити автоматизовані робочі місця (АРМ) для забезпечення комплексного тренування військовослужбовців екіпажів БТР-80 та солдатів піхоти (апаратна та програмна частина). Згідно з тендерною документацією, на відповідне обладнання планують витратять 2 млн 126 тис. гривень.

Відповідно до технічного завдання, інтерактивні карти для програмного забезпечення повинні бути з рельєфом та нанесеними на карти 3D моделями. Вони дозволять відвоювати місцевості типової для України та такої, що відповідає зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.

Також в тендері зазначено, що техніка, зброя та форма, яка використовується для навчання військовослужбовців Збройних сил Укаїни в переліку для вибору учасниками виконання завдання, повинна бути тільки та, яка є на озброєнні ЗСУ.

Варто вказати, що днем раніше цей замовник оприлюднив такий же тендер, однак його очікувана вартість була нижчою майже на мільйон гривень. Його було відхилено у зв’язку на підставі абзацу 2 п.1 ст 31 ЗУ про Публічні закупівлі у зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

У військовій частині журналісту ІА «Вежа» пояснили, про які порушення йде мова. «Згідно плану річних закупівель нам менше виділили коштів. Тобто відповідно у нас немає такої суми, і написано було трохи помилково, тож ми оголосили новий тендер», – пояснюють у замовника.

Тож згідно з умовами нового тендеру, аукціон із визначення підрядника розпочнеться 11 березня 2019 року. Закупити необхідне обладнання підрядна організація має до 30 квітня поточного року.

Довідка

Військова частина А2615 (184-й навчальний центр) – навчальний центр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного збройних сил України, по вул. Андрея Шептицького у с. Старичі, Яворівського району, Львівської області. Функціонує з 2012 року – дотепер.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини