Військові придбають планшетів на 550 тисяч гривень

Для військових придбають 44 планшети.

У системі електронних закупівель Prozorro з’явився тендер на закупівлю планшетів у кількості 44 шт. Замовником виступає Військова частина в с. Старичі, Львівської області. Очікувана вартість 550 тис гривень.

«Кому зараз не потрібен комп’ютер? Коли про наших українських офіцерів з гордістю говорили, що вони навчились користуватись логарифмічними лінійками та знають формули, американці вже користувалися планшетами», – прокоментував закупівлю планшетів Олександр Поронюк, Керівник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.

Як зазначив Олександр Поронюк, завдяки планшетам військовослужбовці можуть в рази швидше виконувати завдання.

Наприклад, артилеристи використовують планшети для того, щоб постріл був точним. Крім артилеристів, у планшетах потребують мінометники, розвідники, фахівці автомобільної служби, медики.

Також Олександр Поронюк додав, що через вимогу сучасних законів, військовослужбовцям доводиться викладати досить конфіденційну інформацію. «Це дуже суперечлива тема. Наприклад на сайті Prozorro є адреси військовослужбовців, є інформація щодо розподілу грошей. Чи доцільно висвітлювати все?», – нарікає Олександр Поронюк.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі