Військовополоненим морякам буде виплачено по 100 тис гривень

Прийнятою постановою також розширено перелік осіб, які можуть отримати державні кошти.

На засіданні Уряду було прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання підтримки осіб, яких було незаконно затримано в результаті акту збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки».

Про це повідомив прес-центр Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Згідно цієї постанови для підтримки українських моряків, що незаконно утримуються у в’язницях РФ, за ініціативи МТОТ Урядом прийнято рішення про виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 100 000 гривень для кожного з цих осіб.

Крім цього, прийнятою постановою також розширено перелік осіб, які можуть отримати державні кошти відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 328.

«У відповідь на зухвалий випадок збройної агресії Росії та взяття в полон наших військових моряків, МТОТ оперативно розроблено проект постанови, що дозволяє всім 24 військовополоненим отримати одноразову державну допомогу у розмірі по 100 тис. гривень», – повідомив Міністр Вадим Черниш.

Прес-центр зазначив, що для отримання допомоги необхідно звернутися до Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України із відповідною заявою та надати копії необхідних документів.

Нагадаємо, що вночі на 25 листопада російський катер берегової охорони протаранив український буксир, який разом із іншими двома військовими суднами вийшли з порту Одеси.

категорії
Суспільство

Публікації по темі