Виконавчий комітет ЛМР дозволив сумнівному забудовнику звести житлові комплекси

ДАБІ раніше заборонила будівництво ТзОВ «Патриаком» будинків на вул. Шевченка

Сьогодні, 3 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво ТзОВ «Патриаком» двох житлових кварталів на вул. Скляній, 15 і на вул. Т. Шевченка, 60

Житловий комплекс на вул. Скляній, 15 зведуть на земельній ділянці, площею 1,7586 га, а будинки на вул. Т. Шевченка на ділянці, площею 5,9435 га, які призначені для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови, а вид використання – будівництво кварталу житлової забудови зі супутніми об’єктами соціально-побутової інфраструктури.

Як йдеться у проекті рішення, висота будинків на вул. Скляній не повинна перевищувати 47,5 метрів від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення стін останнього поверху, а на вул. Шевченка – 50,2 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки становить 35%. За приблизними підрахунками, будинки матимуть не менше 16 поверхів.

Щодо реконструкції будівлі прохідної, то ТзОВ «Патриаком» міськрада дозволила здійснити надбудову і прибудову, висотою не більше 15,5 метрів, що становитиме орієнтовно 5 поверхів.

Забудовнику залишилось узгодити висоту будинків із керівництвом Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, адже ділянка перебуває у межах приаеродромної території летовища.

Зазначимо, що згідно з даними «YouControl», адрес кінцевого бенефіціарного власника компанії ТзОВ  «Патриаком» зареєстрована на Кіпрі.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі