Виконавчий комітет Стрийської міської ради паспортизує об’єкти культурної спадщини

Загалом, паспортизувати планують 53 об'єкти. 

Виконавчий комітет Стрийської міської ради замовив тендер на паспортизацію об’єктів культурної спадщини.

Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro.

У Стрию за рішенням виконавчого комітету паспортизують об’єкти культурної спадщини. Очікувана вартість проведення таких послуг складає 400 тисяч гривень.

Паспортизацію планують провести в період з квітеня до грудня цього року. Загалом, паспортизувати планують 53 об’єкти.

Згідно з технічним завданням облік об’єктів культурної спадщини включає виявлення, обстеження, дослідження, фото фіксацію та підготовку графічних матеріалів, у разі необхідності. Окрім цього в рамках проведення цих послуг також включається визначення предмета охорони культурної спадщини, складання переліків об’єктів культурної спадщини та облікової документації на ці об’єкти, підготовку подання Міністерству культури України та Кабінету Міністрів України для занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Виконавець робіт повинен на кожному з об’єктів культурної спадщини провести натуральне обстеження, історико-архівні і бібліографічні дослідження, встановити ступінь охоронності, первісне призначення та сучасне використання. Усе це виконавцю необхідно зафіксувати на фото, виготовити коротку історичну довідку, паспорт, облікову картку та акт технічного стану об’єкта культурної спадщини за затвердженими формами.

Варто зазначити, що документи на об’єкт культурної спадщини складаються в 4-х примірниках, один з яких передається до Міністерства культури України, другий – зберігається у відділі охорони історичних пам’яток департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації, третій – у районних державних адміністраціях або у виконавчому органі сільської, селищної, міської ради, а четвертий – у розробника документів.

Аукціон щодо тендеру розпочнеться 22 березня.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі