Виконком 14 серпня: що зміниться в міському бюджеті та розширення комплексу ПрАТ “Ензим”

8 питань порядку денного стосуються містобудівних умов.

У п’ятницю, 16 серпня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету ЛМР. Що обговорюватимуть на засіданні депутати

Під час пленарного засідання говоритимуть про внесення змін до міського бюджету, реалізацію експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, надання квартир позачерговикам міської ради та покращення якості пасажирських перевезень на маршруті №52 та 4А.

У порядку денному чільне місце сягатимуть містобудівні умови та обмеженя. Зокрема, говоритимуть про проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львівський домобудівний комбінат-плюс» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско» , також стосовно проектування об’єкта будівництва на будівництво ПрАТ «Компанія Ензим» комплексу виробничо-складських будівель на вул. Личаківській, 232, мережа планує розширитись.

Крім цього, планують спорудити ПП «Мега-Тех» та ТзОВ «Галпроектмонтаж» торгово-офісного центру з підземною автостоянкою у двох рівнях на вул. Волоській, 1, вул. Волоській, 1-А, вул. Шота Руставелі, 13 у м. Львові зі знесенням існуючих будівель.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі