Виконком ЛМР: вилучені зі списку розгляду містобудівні умови

На пленарному засіданні виконавчого комітету було відхилено два проєки містобудівних умов.

На сьогоднішньому пленарному засіданні Виконавчого комітету ЛМР було висуното на розгляд сім позицій щодо містобудівних умов та обмежень. Як результат, нардепи підтримали три проєкти, два з яких перенесли та два – вилучили із порядку денного

Зазначимо, виконком ЛМР щозасідання голосують за проєкти рішення щодо містобудівних умов та обмежень по Львові. Власне, ухвалення пророкує доцільність, важливість та необхідність перспектив.

Оскільки певні питання не відповідають деяким критеріям і змушують сумніватись колегію в правильності майбутнього рішення, Виконавчий комітет або переносить розгляд проєкту або ж вилучає із порядку денного наміри, що після обговорення, не підтвердили доцільність чи, навіть, терміновість їх втілення.

Власне, сьогодні, 23 серпня, під час пленарного засідання, виконком проголосував за виключення із порядку денного двох проєктів стосовно умов містобудування та обмежень.

Мова йде про  затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ДП ПАТ «Концерн-Електрон» — «Навчальний науково-виробничий комплекс «Електрон» з надбудовою існуючих будівель під багатоквартирний житловий будинок для викладацького складу та наукових співробітників на вул. Генерала Т. Чупринки, 130.

Зазначимо, ПрАТ “Концер-Електрон” вже діє 23 роки. Основним видом діяльності підприємства, за даними аналітичної платформи YouControl, є діяльність холдингових компаній, а також виробництво електронної апаратури побутового призначення для приймання, записування та відтворювання звуку й зображення.

Додамо, що рішення стосовно виключення з порядку денного Виконавчий комітет проголосував щодо затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Львівський домобудівний комбінатплюс» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско» (ділянка № 8−9-10).

Виокримемо також, що ТзОВ «Львівський домобудівний комбінатплюс»  – це організація великомасштабного будівництва, на ринку праці вже понад 13 років, а керівником товариства є підприємець зі села Муроване, Пустомитівського району, Львівської області Слободзян Олег Михайлович.

Нагадаємо, на сьогоднішньому пленарному засіданні Виконавчого комітету ЛМР було ухвалено три проєкти рішен стосовно містобудівних умов та обмежень. Серед яких, для прикладу, будівництво багатоквартирного будинку для військовослужбовців. При цьому, наступного пленарного засідання висунуть на розгляд проєкти, які не вдалось підтримати цього разу.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі