Виконком не погодив рішення знести будівлю художньо-виробничого комбінату

Виконавчий комітет Львівської міськради відклав прийняття рішення щодо проектування.

Виконавчий комітет Львівської міськради відклав прийняття рішення щодо будівництва на  вул.  П.Козланюка, 17.

Об’єкта  будівництва  на  будівництво  ТзОВ  «К17»  багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та  підземним  паркінгом  на  вул.  П.Козланюка, 17 (зі  знесенням  існуючих будівель).

З доповіді стало зрозуміло, що на місці, де на сьогодні розміщена триповерхова будівля (вул.  П.Козланюка, 17), забудовник планує звести шестиповерховий житловий будинок та підземний паркінг.

Щодо продемонстрованого доповідачем макету Андрій Садовий мав декілька запитань. «Тут виглядає все красиво. Насправді ж все є зовсім по-іншому. Чому ми маємо зруйнувати будівлю, яка має належний вигляд і не є аварійною, для будівництва нової багатоповерхівки?», – прокоментував міський голова.

До того ж виникло питання, яким чином нинішня будівля перейшла у приватну власність. Доповідач конкретної відповіді не мав.

Наразі Андрій Садовий запропонував розібратися у ситуації з власником даної будівлі, а також з головою спілки, яка продавала цю будівлю. Відтак прийняття рішення було відхилено.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини