Виконком переніс рішення двох питань щодо містобудівних умов

Наступне пленарне засідання Виконавчого комітету відбудеться 30 серпня 2019 року.

Сьогодні, 23 серпня, під час пленарного засідання Виконавчим комітетом ЛМР ухвалено низку проєктів, що стосуються містобудівних умов та обмежень. При цьому, у колегії виникло ряд запитань щодо певних перспектив.

Зважаючи на відсутність певних документів на підтвердження законності або ж перевірки відповідних вимог до певних проєктів, колегія виконкому проголосували за перенесення певних проєктів для розгяду на наступному засіданні.

Відтак, цього разу не було розгляниті проєкти щодо затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію  нежитлових приміщень першого поверху з відтворенням вхідної брами та дверного прорізу з вул. Лесі Українки у пам’ятці архітектури національного значення XVII-XVIII ст. ст. житловому будинку № 25 на вул. Вірменській з пристосуванням під заклад громадського харчування через сумнів комісії стосовно скляних дверей, які в генплані позначаються як результат реконструкції.

Також не було досягнуто спільної згоди стосовно затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Карелла», ТзОВ «Квадродім», ТзОВ «Роксав», ПП «Віва-Ф» торгово-офісного комплексу з підземною автостоянкою у двох рівнях, трансформаторною підстанцією та даховою котельнею на вул. В. Антоновича, 120, вул. В. Антоновича, 122−122-А, вул. Героїв УПА, 73 зі знесенням існуючих будівель у м. Львові. Мова про ряд запитань, що виникли до Юридичного департаменту, що не зміг бути присутнім на сьогоднішньому пленарному засіданні.

Варто зазначити, наступне пленарне засідання Виконавчого комітету заплановано на 30 серпня 2019 року, під час якого відбудеться розгляд вищезгаданих проєктів.

Нагадаємо також, сьогодні, 23 серпня, виконком ЛМР ухвалив містобудівні умови та обмеження щодо будівництва багатоквартирника для військовослужбовців на вул.Мечнікова, 16а.

Окрім цього, незабаром знесуть господарські споруди задля будівництва ще одного багатоквартирного будинку по вул.Личаківській та Некрасова.

Додамо також, у Львові на вул. Дж. Вашингтона, 8 спорудять магазин продовольчих товарів на місці колишнього складу-магазину.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі