Виконком погодив будівництво нового адмінкорпусу у Шевченківському гаю

Вже у цьому році буде розпочато роботу над проектом нового адміністративного корпусу Музею народної архітектури та побуту. Також буде збудовано фондосховище. При цьому існуючий корпус буде передано для монастиря.

Вже у цьому році буде розпочато роботу над проектом нового адміністративного корпусу Музею народної архітектури та побуту. Також буде збудовано фондосховище. При цьому існуючий корпус передадуть монастирю.

Відповідне рішення під час засідання 10 серпня ухвалив Виконавчий комітет.

Будівництво  об’єктів буде здійснюватися за рахунок коштів  бюджету  розвитку  міського  бюджету м. Львова у період з 2018 по 2021 роки. Замовником проектних робіт і будівництва зазначених об’єктів є Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

«Цим рішенням ми починаємо будуємо новий адміністративний корпус, нове фондосховище. При цьому переселяємо людей в нову будівлю, а ту, яка звільняється, передаємо Українській греко-католицькій церкві, тому що право власності було колись їхнє, а радянська влада це забрала. Треба відновити історичну справедливість», — наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами директора департаменту розвитку ЛМР Н. Бунди, також у цьому році буде проведено реставрацію пам’яток та експонатів, яких загалом понад 21 тисяча.

Після завершення робіт приміщення існуючого адмінкорпусу буде сакралізовано і передано церкві. При цьому працівники Музею мають опрацювати проект організації відповідної території Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького з передбаченням можливості відновлення діяльності Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу Української греко-католицької Церкви.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі