Виконком погодив реконструкцію корпусів фабрики «Світоч»

Виконавчий комітет Львівської міської ради розглянув декілька питань стосовно містобудівних умов та обмежень для ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч».

Сьогодні, 29 березня, виконком погодив декілька містобудівних умов та обмежень для ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч».

Виконавчий комітет Львівської міської ради розглянув декілька питань стосовно містобудівних умов та обмежень для ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», що знаходиться за адресою вул. Ткацька, 10.

Зокрема, компанії погодили проведення реконструкції адмінкорпусу завдяки прибудові додаткових приміщень відділу розвитку на головному підприємстві. Також проведуть реконструкцію корпусу №1 завдяки надбудові венткамер.

Зазначимо, що, за даними YouControl, компанія існує майже 23 роки, керівником якої з 2015 року є Ярослав Гузєй.

Раніше ІА “Вежа” повідомляла, що швейцарська компанія Nestlе має 96.96% акцій кондитерської фабрики Світоч, саме тому в листопаді 2018 року оголосила про примусовий викуп решта акцій. Було зазначено, що ринкова вартість однієї іменної акції становить 3 тисячі 934 гривень.

Довідка

Nestlе – це компанія зі Швейцарії, яка є найбільшим виробником харчових продуктів у світі. Їй належить понад 2000 торгових марок,а також компанія має 418 заводів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі