Виконком прийняв рішення щодо будівництва “сухого” фонтану у Львові

Замовником-платником визначено Благодійний фонд "Сокар-благо"

Виконавчий комітет ухвалив рішення про розробку проекту “Капітальний ремонт території із спорудженням “сухого” фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи”.

Дизайн площі буде виконаний у вигляді скрипки, гриф якої примикатиме до Оперного театру.  Струни за допомогою азбуки Морзе з RGB LED підсвічуванням читатимуться, як «Місце можливостей. Відкритий для світу. Львів — місто кохання. Місто вільних людей». Фонтан реагуватиме на вітер та на музичні твори, які виконуватимуть в опері.

“Також паралельно треба навести лад на «стометрівці»: встановити якісні лавочки та зробити освітлення. Ці роботи потрібно виконати в стилі, який відповідає сьогоднішнім реаліям. Цей фонтан і площа має бути одним із символів нашого міста”, – зауважив Андрій Садовий.

Розробкою новітнього проекту займаються Іван Юнаков, Андрій Карпов, Ярослав Катрич, Максим Астрейко, Володимир Томіленко.

Відповідно до рішення Виконавчого комітету буде укладено тристоронній договір на розробку проектної документації з капітального ремонту території біля Оперного театру зі спорудженням “сухого“ фонтану. Замовником проекту визначено управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування. Платником проекту є Благодійний фонд “Сокар-благо”, проектувальником – товариство з обмеженою відповідальністю “Стоун фінанс”.

Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування повинне:

  • Укласти тристоронній договір з проектною організацію на розробку проектної документації по об’єкту будування з залученням сторони договору Благодійного фонду “Сокар-благо” як платника за роботи з розробки вказаної проектної документації.
  • Укласти з Філією ДП “Укрдержекспертиза“ у Львівській області договір на проведення експертизи проектно-кошторисної документації капітального ремонту території та спорудження ” сухого” фонтану.

Відповідальним за виконання рішення є заступник міського голови з містобудування Зубач Любомир.

Згідно з інформацією розміщеною на YouControl, “Сокар-благо” – це  азербайджанський благодійний фонд, уповноваженою особою якого є Азі Асланов. Однією з причин довготривалої розробки проекту були внутрішні погодження з цією організацією. Їхньою головною вимогою стало те, щоб Галицька адміністрація міста власним коштом демонтувала старий фонтан, а натомість вони перебудують його під “сухий”.

Нагадаємо, влада міста ще раніше брала на опрацювання цей проект, бо ще 20 червня 2019 року сесією Львівської міської ради прийнято ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 350 «Про спорудження «сухого» фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини