Виконком ухвалив ряд рішень в сфері містобудування

На порядок денний було винесено ряд питань у сфері містобудування.

Сьогодні, 7 вересня, Виконавчий комітет ЛМР розглянув ряд питань у сфері містобудування. З переліку всіх питань два питання було вилучено з порядку денного, розгляд 5 питань було перенесено, ще 3 проекти рішень члени виконкому не підтримали.

На засідання виконавчий комітет ухвалив 7 питань, зокрема:

-Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ДП «Інтергал-Буд» ТзОВ «Фірма «Інтергал» з надбудовою торгового центру з підземним паркінгом (корпус 4) кварталу житлової забудови зі супутніми об’єктами соціально-побутової інфраструктури на вул. Т. Шевченка, 60.

-Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Цифрова Вежа» офісно-розважального комплексу на вул. Морозній, 14.

-Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Рубікон Груп» існуючих офісних приміщень за рахунок добудови та надбудови під офісний центр на вул. В. Липинського, 36.

-Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Каньйон» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями на вул. Т. Шевченка, 307-А (будинок № 1, 2, 3 на генплані).

-Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.08.2018 № 932.

Окрім того два питання було вилучено з порядку денного, розгляд 5 питань було перенесено, ще 3 проекти рішень члени виконкому не підтримали.

категорії
Всі новиниНовиниСуспільство

Публікації по темі