Виконком вкотре продовжив ТОВ «АВЕ Львів» термін користування перевантажувальною станцією на вул. Північній

Виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив компанії "АВЕ Львів" користуватися перевантажувальним майданчиком на вул. Північній, 1 до 5 жовтня.

Виконавчий комітет Львівської міської ради продовжив перевізнику “АВЕ Львів” термін користування перевантажувальною станцією на вул. Північній у Львові.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні під час планового засідання Виконавчого комітету.

Під час голосування виникла жвава дискусія щодо загроз, котрі несе скупчення птахів на перевантажувальній станції, під час зльотів та посадок літаків у Міжнародному аеропорті “Львів” ім. Данила Галицького.

При цьому Сергій Сало, в. о. директора департаменту з питань поводження з відходами, запевнив, що від 14 вересня окрім вчорашнього дня на станції не спостерігалося надмірного накопичення твердих побутових відходів. «Вчора мало місце накопичення побутових відходів, в кількості десь орієнтовно 150 тон, однак з 20:00 розпочалося завантаження, і відповідно накопичення було ліквідовано», зазначив він.

Андрій Садовий звернув увагу, що це вже третє продовження цього договору. На його думку, варто шукати альтернативні варіанти вирішення проблеми зі сміттям. «Невже в межах області не можна знайти невелику ділянку, яка б знаходилася за зоною впливу населених пунктів? СБУ гостро піднімає питання, аеропорт скерував 100 листів через літак, який зазнав аварійної посадки у зв’язку з птахами зі звалища, які потрапили в двигун. Це може привезти до критичної ситуації», – наголосив Андрій Садовий.

Окрім того, міський голова розпорядився продовжити роботи на обраній ділянці в селі Старий Яричів, незважаючи на перекриття мешканцями дороги Київ-Чоп. Садовий зауважив, що ТОВ “АВЕ Львів” втратить можливість працювати у Львові, якщо не матиме свого полігону.

Згідно прийнятого рішення компанія користуватиметься майданчиком і перевантажуватиме сміття з сміттєвозів на великі вантажівки з подальшим вивозом його на сміттєзвалища з 25 вересня до 5 жовтня включно.

Нагадаємо, з 1 вересня у Львові на вул. Північній, 1, де є пункт для перевантаження сміття, були встановлені огорожа та шлагбаум, щоб припинити завіз сміття на цю територію. При цьому 7 та 14 вересня на виконкомі міськради компанії ТОВ “АВЕ Львів” дозволили перевантажувати сміття тут ще декілька днів, аби за цей час знайти інше місця для перевантаження.

 

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі