Виконком закликав заборонити експлуатацію тварин у цирках

Виконком закликав заборонити експлуатацію тварин у цирках та створити у Львові Центр для реабілітації тварин.

Виконком закликав заборонити експлуатацію тварин у цирках та створити у Львові Центр для реабілітації тварин.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 9 жовтня.

Виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення «Про гуманне ставлення до тварин», яким визнає їхню експлуатацію в цирках та дельфінаріях неприпустимою. Департамент містобудування підготує звернення до президента та прем’єр-міністра щодо внесення змін до законодавства України у сфері захисту тварин.

“Також пропонуємо залучити на підтримку нашої позиції Центральні державні органи державної влади, колег з місцевих рад та громадськість для того щоб підготувати відповідне звернення та можливо створення петиції”, – зазначила директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Окрім того, рішенням передбачено створення Центру для реабілітації тварин, які постраждали від жорстокого поводження, на території регіонального ландшафтного парку «Знесіння».

Додамо, що під час розгляду даного питання Андрій Садовий також запропонував звернутись в Державну екологічну інспекцію України аби вони перевірили цирки та стан утримання тварин у них.

Нагадаємо, раніше ІА “Вежа” вже розповідала про “Домівку врятованих тварин” – центр, розташований на території парку “Знесіння”, який почав функціонувати лише влітку 2018 року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі