Виконком затвердив нові норми надання послуг з вивезення побутових відходів у Львові

На виконання вимог чинного законодавства у Львові визначено нові норми надання послуг з вивезення відходів.

Сьогодні під час пленарного засідання виконавчого комітету були затверджені нові норми надання послуг з вивезення побутових відходів у Львові на 2019-2023 роки

Необхідність підтримати це рішення було викликане тим, що чинні норми були прийняті аж у 2014 році. А згідно з затвердженими нормами від Кабінету Міністрів України переглядаються кожні 5 років.

У 2018 році була створена робоча група, що мала за мету встановити єдиний підхід до нормування показників надання даних послуг. Після чого департамент з питань поводження з відходами  у 2019 році проводив консультації з громадськістю щодо цього проекту.

Ці норми, після затвердження, мають застосовуватися для багатоквартирних та одноквартирних будинків, підприємств, установ і організацій — об’єктів утворення твердих побутових відходів.

Довідка

Норма надання послуг з вивезення твердих побутових відходів — це кількісний показник споживання послуг з вивезення побутових відходів, які утворюються на одну розрахункову одиницю за одиницю часу. А саме, на одного мешканця для житлової забудови, на одне місце в готелі, гуртожитку, та ін. на 1 м2 торговельної або складської площі, вокзалів, автостоянок, пляжів, та ін., на одне відвідування поліклінік тощо

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі