Виконком затвердив перелік соціально-культурних проектів ГО у галузі «Інформаційні технології та інновації»

Загалом, сума співфінансування проектів ГО у галузі «Інформаційні технології та інновації» складе 200 тисяч гривень. 

Виконком затвердив перелік соціально-культурних проектів ГО у галузі “Інформаційні технології та інновацій”, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова.

Сьогодні, 1 березня, відбулося пленарне засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Під час засідання було затверджено перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Інформаційні технології та інновації», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми співфінансування відповідних проектів.

Загалом, сума співфінансування проектів ГО у галузі «Інформаційні технології та інновації» складе 200 тисяч гривень.

Сума співфінансування проекту Львівської міської молодіжної громадської організації «Інститут українських студій» становитиме 93 тис. 179 грн на проект “Inclusive-IT — дистанційна освіта з ІТ для осіб з інвалідністю”. Львівській міській молодіжній громадській організації «Інститут українських студій” на проект “Діти за веб доступність” буде надано 45  тис. 74 грн. А на проект “Видимість та участь: розвиток інклюзивності для міноритарних груп Львова”, Громадської організації «Освітній центр з прав людини у Львові” буде співфінансовано 61 тис 747 гривень.
Департаменту розвитку ЛМР має укласти договори з громадськими організаціями на реалізацію проектів у галузі “Інформаційні технології та інновації“ до кінця квітня цього року.
категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі