Виробничі приміщення “Львівелектротрансу” ремонтуватимуть за понад 2 млн гривень

По вул. Татарбунарській, 22, де локалізовані приміщення ЛКП "Львівелектротранс", ремонтуватимуть до травня 2020 року.

По вул. Татарбунарській, 22, де локалізовані приміщення ЛКП “Львівелектротранс”, ремонтуватимуть до травня 2020 року.

Відповідний тендер ЛКП “Львівеклетротранс” оприлюднив на сайті публічних закупівель Prozorro.

Зауважимо, очікувана вартість робіт складатиме 2 млн 700 тис гривень.

Відтак, підрядник виконає роботи не пізніше, ніж 1 травня 2020 року. Зокрема двоповерхове приміщення повністю переоснащать і відремонтують, оскільки наразі воно перебуває в аварійному стані.

вул. Татарбунарська, 22

У приміщеннях замінять, двері, вікна та підлогу. Окрім цього, відремонтують покрівлю даху та переоснащать стіни, а саме здійснять шпаклювання та мурування поверхонь. Зауважимо, підрядник також встановить електро- та водопровідні системи тощо.

Варто зазначити, аукціон із визначення переможця торгів відбудеться 15 січня 2020 року, при цьому заявки на участь є можливість подавати до 14 січня включно.

Нагадаємо, вул. Замарстинівська вже 16 січня буде повністю відкритою для проїзду транспорту. На ділянці від вул. Липинського до вул. Гайдамацької, і від вул. Липинського до вул. Торф’яної повністю виконані роботи по заміні інженерних мереж, зокрема основного колектора, прокладено трамвайну колію, контактну мережу та повністю замощено проїзну частину вулиці. Ремонтом дороги опікувався, зокрема, ЛКП “Львівелектронтранс”.

Додамо також,  компанія EasyPay разом із Львівелектротранс розробила соціальну кампанію «Трамвай розмовляє з тобою». Мета кампанії – популяризувати трамвайні маршрути міста, збільшити пасажиропотік в електротранспорті та підвищити туристичну привабливість міста.

 

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі