Виробничі приміщення на вул. Т. Шевченка, 327 реконструюють під виробничо-складський комплекс

Площа земельної ділянки, на якій розташована будівля становить 11,9 га.

Сьогодні, 21 червня, відбулося пленарне засідання виконавчого комітету ЛМР.

Під час засідання були затвердженні містобудівні умови та обмеження на реконструкцію ТзОВ «Інтенсив» виробничих приміщень з адміністративно-побутовим корпусом на вул. Т. Шевченка, 327 під виробничо-складський комплекс.

Площа земельної ділянки, на якій розташована будівля становить 11,9 га. Її цільове призначення – для розміщення та експлуатації будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

За інформацією You Control ця компанія існує вже 19 років, а її керівником є Кондра Олександр Ярославович. ТзОВ «Інтенсив» має статутний капітал всього лиш 7 тисяч 400 гривень. Також зазначено, що основний вид їхньої діяльності є вирощування зернових та технічних культур. Окрім цього, компанія займається також гуртовою торгівлею комп’ютерами, металами та металевими рудами, а також деревини, будівельних матеріалів та сантехніки.

Нагадаємо, що в березні цього року виконавчий комітет вже погоджував  ТзОВ «Інтенсив» містобудівні умови на реконструкцію цього приміщення. Однак тоді в документації було вказано, що приміщення переобладнають просто під склади.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі