Вкладникам двох збанкрутілих банків почали повертати гроші

Пройшло декілька років, як вкладники зможуть отримати назад свої гроші.

З 9 жовтня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «МЕЛІОР БАНК» та ПАТ «ПРАЙМ-БАНК».

Про це повідомили у прес-службі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Фонд здійснює відшкодування коштів вкладникам фінустанов за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тис. грн засобами автоматизованої системи виплат Фонду.

Клієнти зможуть отримати свої кошти у відділеннях таких банків: Приватбанк; Ідея банк; Правекс банк; Альфа-банк; Кредобанк; Укргазбанк; ПУМБ; ТАСкомбанк; Південний; Банк інвестицій та заощаджень; Універсал банк; Мегабанк.

Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із вказаних банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу.

Зазначимо, що «МЕЛІОР БАНК» проіснував лише два роки, з 2012 по 2014 рік. ПАТ «ПРАЙМ-БАНК» було зареєстровано НБУ 2001 році в Києві. Нацбанк у 2015 році визнав банк збанкрутілим і ФГВФО почав процедуру ліквідації.

категорії
Всі новиниЕкономікаСуспільство

Публікації по темі